O nas

Vistal Magazine to stylowy poradnik dla Pań! Nasi eksperci z okolic Gdyni chętnie podzielą się swym doświadczeniem oraz najlepszymi trikami z całą Polską! VM to nie tylko wybitni znawcy kosmetyki, makijażu, wizażu oraz mody. Ostatnio do naszego teamu dołączyły dwie zdolne fryzjerki - Kasia oraz Olga. O umiejętnościach całego zespołu przekonacie się już niedługo! Stay Tuned :) o nas

Kategorie

  • Brak kategorii
  • Home Uroda idealnie podkreślona

Uroda idealnie podkreślona

Długie i gęste rzęsy, regularne i widoczne brwi, pełne, zmysłowe usta – to marzenie każdej z nas. Nie ma bowiem kobiety, która nie chciałaby wyglądać elegancko i atrakcyjnie. Niestety, natura nie zawsze jest dla nas łaskawa, skutkiem czego nasze naturalne atrybuty odbiegają od wyobrażeń. Nic więc dziwnego, że wiele pań zastanawia się w jaki sposób mogłyby swoją urodę poprawić i podkreślić. Czy jednak jest to możliwe?

Okazuje się, że tak. Co więcej, nie musi wiązać się to z dużymi kosztami czy poważną ingerencją w nasze ciała. Z pomocą przyjść może nam doświadczona kosmetyczka. Możliwości dzisiejszych zabiegów są naprawdę spore. Warto więc wiedzieć, z czego możemy skorzystać.

Piękna oprawa oczu

Każda kobieta doskonale wie, że piękne, długie rzęsy oraz regularne, zaakcentowane brwi pozwalają wydobyć blask spojrzenia i nadać twarzy wyrazu. Niestety, często nasza naturalna oprawa oka nie jest wystarczająca. W takiej sytuacji możemy skorzystać z zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. W zależności od wybranej metody do każdej naturalnej rzęsy przykleja się od 1 aż do 8 sztucznych włosków. Efekt utrzymuje się kilka tygodni i naprawdę robi wrażenie.

Brwi zaś możemy zaakcentować coraz popularniejszą metodą „piórkową”, która sprawia, że stają się ciemne i wyraźne a pomimo to prezentują się naturalnie. Ten zabieg również pozwoli nam cieszyć się wspaniałymi, regularnymi brwiami przez klika tygodni.

Usta idealne

Panie, które mają problem ze zbyt małymi ustami mogą powiększyć je korzystając z zastrzyków z kwasu hialuronowego. Jest to metoda całkowicie bezpieczna a jej efekty są odwracalne. Warto jednak pamiętać, że taki zabieg może wykonać dla nas jedynie dobry, profesjonalny salon kosmetyczny.

Jak więc widać istnieje wiele metod na to, by poprawić nasze naturalne piękno w bezpieczny sposób.

One comment on “Uroda idealnie podkreślona”

  1. Dobrze dobrany makijaż to połowa sukcesu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>