O nas

Vistal Magazine to stylowy poradnik dla Pań! Nasi eksperci z okolic Gdyni chętnie podzielą się swym doświadczeniem oraz najlepszymi trikami z całą Polską! VM to nie tylko wybitni znawcy kosmetyki, makijażu, wizażu oraz mody. Ostatnio do naszego teamu dołączyły dwie zdolne fryzjerki - Kasia oraz Olga. O umiejętnościach całego zespołu przekonacie się już niedługo! Stay Tuned :) o nas

Kategorie

  • Brak kategorii
  • Home Profesjonalne zabiegi kosmetyczne w bełchatowskim salonie urody

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne w bełchatowskim salonie urody

Słabe promieniowanie słoneczne w zimie i niskie temperatury są doskonałym powodem do tego, by przeprowadzić zabiegi upiększające w salonach urody. Depilację laserową czy zabieg laserowego usuwania owłosienia najlepiej przeprowadzać o tej porze roku, gdyż skóra nie jest narażona na nadmierną ekspozycję słoneczną. Zimowe zabiegi przeprowadza niemal każdy salon kosmetyczny w Bełchatowie [swiaturody.com > Bełchatów]. Aby znaleźć najlepszy, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: „profesjonalna kosmetyczka Bełchatów”.

Depilacja laserowa

Zima to najlepsza pora roku na przeprowadzenie depilacji laserowej [wikipedia.org]. Aby wykonać ten zabieg skóra nie może być opalona, a po zabiegu nie można jej wystawiać na nadmierną ekspozycję słoneczną. Zabieg polega na naświetleniu włoska wiązką promieni laserowych, które są absorbowane przez jego barwnik. Prowadzi to do przegrzania włosa i mieszka włosowego, w wyniku czego jest on trwale niszczony i nigdy już na jego miejscu nie wyrośnie inny włos. Najlepsze efekty są obserwowane na włosach, które zawierają najwięcej melaniny. Aby uzyskać trwały efekt polecana jest seria zabiegów. Laserowe usuwanie owłosienia w porze zimowej pozwoli już wiosną cieszyć się gładkimi nogami, bez codziennego golenia czy drażniącego skórę depilowania mechanicznego.

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny jest przeprowadzany preparatami, które zawierają odpowiednie do rodzaju skóry stężenie kwasów dobierane przez kosmetyczkę. Jest to zabieg drażniący, więc po jego zastosowaniu zabronione jest naświetlanie skóry promieniami słonecznymi. Zabieg wykonuje się z użyciem kwasu glikolowego, salicylowego i migdałowego. Skóra po zabiegu jest podrażniona, a po kilku dniach zaczyna się intensywnie łuszczyć odsłaniając nowe i świeże warstwy naskórka. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, trzeba jednak uważać na zimowe, silne mrozy, które mogą uszkodzić młody naskórek.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest to kolejny zabieg oczyszczający rekomendowany do wykonania w zimowych miesiącach. Posiadaczkom delikatnej skóry twarzy jest polecane wykonanie mikrodermabrazji diamentowej, która jest bardzo delikatna. Natomiast osoby z cerą tłustą powinny się zdecydować na korundową. Po zabiegu cera jest rozświetlona i ożywiona oraz bardziej jędrna. Zabieg ten przygotowuje skórę na przyjęcie odżywczych składników z maseczek i kremów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>