O nas

Vistal Magazine to stylowy poradnik dla Pań! Nasi eksperci z okolic Gdyni chętnie podzielą się swym doświadczeniem oraz najlepszymi trikami z całą Polską! VM to nie tylko wybitni znawcy kosmetyki, makijażu, wizażu oraz mody. Ostatnio do naszego teamu dołączyły dwie zdolne fryzjerki - Kasia oraz Olga. O umiejętnościach całego zespołu przekonacie się już niedługo! Stay Tuned :) o nas

Kategorie

  • Brak kategorii
  • Home Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień

Na samym początku wyjaśnimy jak powstają blizny. Otóż za ich powstawanie odpowiedzialna jest tkanka włóknista, która powstaje w miejscu, gdzie doszło do urazu skóry. Blizny powstają najczęściej na skutek zabiegów chirurgicznych, oparzeń, trądziku i ospy. Te, które znajdują się na twarzy, dekolcie czy też rękach sprawiają wielu osobom problemy natury estetycznej. W tym miejscu należy zaznaczyć, że blizny nigdy nie da się usunąć w 100%. Możliwe jednak jest jej spłycenie i „odbarwienie”, aby była mniej widoczna. Najlepsze efekty „zasłaniania” blizny można uzyskać gdy jest ona jeszcze świeża. Usuwanie blizn powinno rozpocząć się jeszcze w trakcie ich gojenia.
Salon kosmetyczny w Warszawie (lista -> swiaturody.com) oferuje zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym CO2, które aplikowane są bezpośrednio na skórę, dzięki czemu tworzą równomiernie rozmieszczone strefy mikrotermalne. Właśnie w te strefy kosmetyczka kieruje światło lasera, które głęboko i precyzyjnie dociera do tkanki podskórnej oraz skóry właściwej. Zabieg ten jest wręcz bezinwazyjny, gojenie ran następuje bardzo szybko, ponieważ te, które powstaną podczas wykonywania zabiegu są prawie mikroskopijne.

Metoda laserowego usuwania blizn jest najnowszą metodą i niewiele warszawskich salonów kosmetycznych ją oferuje. Do jej wykonania używa się najnowszych maszyn, które wykorzystują najwybitniejsi specjaliści medycyny estetycznej. Zabieg ten jest bardzo skuteczny, ponieważ działa bezpośrednio na głębokie warstwy skóry właściwej, co znacznie spłyca głębokość powstałych wcześniej blizn. Sprawia on że lepsze jakościowo tkanki zastępują te stare, co powoduje, że powierzchnia blizny jest wygładzona. Znacznie wpływa to na wygląd estetyczny miejsc, gdzie znajdują się blizny.

Z reguły po wykonaniu takiego zabiegu poprzez salon kosmetyczny większość pacjentów może automatycznie podjąć normalną aktywność fizyczną. Również po tym zabiegu można poddać się innym zabiegom pielęgnacyjnym – co do tego nie ma żadnych zastrzeżeń. Warto zaznaczyć, że w miejscach, w których był przeprowadzony ten zabieg może powstać lekkie zaczerwienienie jak i obrzęk. Nie należy się tym martwić, bo ten efekt zazwyczaj ustępuje samoistnie w ciągu kilku godzin po zakończeniu zabiegu. Natomiast zaczerwienienie może utrzymywać się kilka dni. Zapraszamy również do skorzystania z innych zabiegów kosmetycznych, który oferuje salon kosmetyczny w Warszawie.

One comment on “Laserowe usuwanie przebarwień”

  1. A czy ten laser działa także na piegi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>